Zaprojektuj afrykańskie stroje

Zaprojektuj afrykańskie stroje - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,18 MB
NAZWA PLIKU
Zaprojektuj afrykańskie stroje.pdf
ISBN
4542977943099

OPIS

Kartonowe książeczki w kształcie laleczek spodobają się wszystkim dziewczynkom, które lubią projektować stroje i wyobrażać sobie wielki świat. W serii „Zaprojektuj stroje” znajdują się 4 tytuły. Dziewczynki mogą więc wybrać, czy chcą projektować stroje tahitańskie, rosyjskie, afrykańskie czy japońskie. Zabawa jest świetna i twórcza!

Data zakończenia 2019-12-17 - cena 13,92 zł Zabawka Zaprojektuj afrykańskie stroje Kartonowe książeczki w kształcie laleczek spodobają się wszystkim dziewczynkom, które lubią projektować stroje i wyobrażać sobie wielki świat. W serii "Zaprojektuj stroje" znajdują się 4 tytuły....

Przekonaj się sam! Stroje afrykańskie na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Strój afrykański Książki - porównanie cen w sklepach internetowych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI