Zaczarowana choinka

Zaczarowana choinka - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,72 MB
NAZWA PLIKU
Zaczarowana choinka.pdf
ISBN
1822624620126

OPIS

"Była Wigilia Bożego Narodzenia. Szaraczek obudził się rano i zobaczył, że padający przez całą noc śnieg przykrył wszystko wokół. Pospieszył więc, aby odśnieżyć ścieżkę prowadzącą do domku." Ta urocza książeczka z kolorowymi, trójwymiarowymi obrazkami z pewnością umili najmłodszym czas oczekiwania na prezenty oraz wprowadzi ich w magiczną atmosferę świąt.W tej serii: Zaczarowana choinka, Uśmiech bałwanka, Pewnej nocy, przed Wigilią, Fabryka świętego Mikołaja, W saniach Mikołaja, Dwanaście dni Świąt.

Szaraczek obudził się rano i zobaczył, że padający przez całą noc śnieg przykrył wszystko wokół. Pospieszył więc, aby odśnieżyć ścieżkę prowadzącą do domku.

W tym roku szkolnym dzieci z grupy „Biedronki" przystąpiły do konkursu, organizowanego przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu pt.: „Zaczarowana choinka".Polegał on na udekorowaniu w kreatywny i pomysłowy sposób drzewka choinkowego. https://www.wesolascena.pl - to nasza NOWA! aktualna strona - ZAPRASZAMYtam są dostępne wersje wokalne i instrumentalne piosenek WESOŁEJ SCENYaranżacja - Wi... Zaczarowana choinka Ubieramy dziś choinkę, przecież jutro święta, ubieramy całkiem sami, mama w kuchni jest zajęta. Choinka jest zaczarowana, właśnie dzisiaj - czary mary, przylatuje na choinkę jako pierwszy konik kary. Dzięki zaczarowanej choince do Królestwa zawita zima, a wraz z nią mnóstwo delikatnych, lekkich, drobnych śnieżynek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI