Liczę. Moja tablica - zadania graficzne + 4 kolorowe kredy

Liczę. Moja tablica - zadania graficzne + 4 kolorowe kredy - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,67 MB
NAZWA PLIKU
Liczę. Moja tablica - zadania graficzne + 4 kolorowe kredy.pdf
ISBN
1785117529681

OPIS

Dzieci bardzo lubią wszelkie zadania, które wiążą się z możliwością wymazania wykonanej pracy. Ta książka – tablica zawiera wiele różnorodnych zadań graficznych, które na pewno spodobają się przedszkolakom.W serii: „Liczę”, „Piszę litery”.

Ta książka - tablica zawiera wiele różnorodnych zadań graficznych które na pewno spodobają się... - ISBN: 978-83-7770-867-5 Dzieci bardzo lubią wszelkie zadania, które wiążą się z możliwością wymazania wykonanej pracy.

W serii: `Liczę`,`Piszę litery`. Dzieci bardzo lubią wszelkie zadania, które wiążą się z możliwością wymazania wykonanej pracy. Ta książka - tablica zawiera wiele różnorodnych zadań graficznych, które na pewno spodobają się przedszkolakom.

POWIĄZANE KSIĄŻKI