Bajkowe balety

Bajkowe balety - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,96 MB
NAZWA PLIKU
Bajkowe balety.pdf
ISBN
2920527047154

OPIS

Poznaj najpiękniejsze bajkowe balety i uzupełnij ilustracje magnesami. Czeka cię wspaniała zabawa!Możesz w dowolny sposób komponować kolorowe scenki, wielokrotnie używając magnesów i przechowywać je w poręcznym miejscu.

Czeka cię wspaniała zabawa! Możesz w dowolny sposób komponować kolorowe scenki, wielokrotnie używając magnesów i przechowywać je w poręcznym ... Książka Bajkowe balety / PRACA ZBIOROWA, Olesiejuk, 20,99 zł, okładka twarda, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Książka Bajkowe balety z magnesami autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Bajkowe balety z magnesami.

Czeka cię wspaniała zabawa! Możesz w dowolny sposób komponować kolorowe scenki, wielokrotnie używając magnesów i przechowywać je w poręcznym miejscu. Dzięki naszym bajkowym lampom w każdym domu będzie żyło się długo i szczęśliwie, w otoczeniu pięknego, klimatycznego oświetlenia, który dopełni to każdą aranżację i to nawet tę najbardziej wymyślną. Są też wytrzymałe, odporne, solidnie wykonane.

POWIĄZANE KSIĄŻKI