Malowanki 2-latka. Uniwersytet malucha

Malowanki 2-latka. Uniwersytet malucha - Anna Wiśniewska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
7,80 MB
NAZWA PLIKU
Malowanki 2-latka. Uniwersytet malucha.pdf
ISBN
8253386627732

OPIS

W książeczkach z serii : „Uniwersytet malucha” dzieci znajdązadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształtujące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzę o świecie. Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. W serii ukazały się: „Uniwersytet 2-latka”, „Wierszyki 2-latka”, „Świat 2-latka”, „Zagadki 2-latka”, „Malowanki 2-latka”.Kolekcja zeszytów z serii „Uniwersytet malucha” zawiera ćwiczenia rozwijające umiejętność pisania, czytania, spostrzegawczość i logiczne myślenie.

Przenieś swoją wyobraźnię na nowy, realistyczny poziom! W serii ukazały się: "Uniwersytet 2-latka, "Wierszyki 2-latka, "Świat 2-latka, "Zagadki 2-latka, "Malowanki 2-latka. Kolekcja zeszytów z serii "Uniwersytet malucha zawiera ćwiczenia rozwijające umiejętność pisania, czytania, spostrzegawczość i logiczne myślenie.

Kolorowanie obrazków ćwiczy małą motorykę, precyzję i dokładność a także cierpliwość. Kolorowanie pozwala ćwiczyć małe paluszki przygotowując je do nauki pisania. Malowanki 3-latka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI