Świąteczne prezenty. Trójwymiarowe obrazki

Świąteczne prezenty. Trójwymiarowe obrazki - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,76 MB
NAZWA PLIKU
Świąteczne prezenty. Trójwymiarowe obrazki.pdf
ISBN
7521589832599

OPIS

Piękna i bardzo lubiana przez dzieci seria książek z przestrzennymi obrazkami. Trójwymiarowe ilustracje dają małym czytelnikom złudzenie uczestnictwa w opisywanych przygodach. Zimowe opowieści wprowadzą dzieci w atmosferę świąt Bożego Narodzenia.W serii: "Choinkowe czary", "Uśmiech bałwanka", "Niezwykła podróż Mikołaja", „Świąteczne prezenty”.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Świąteczne prezenty. Trójwymiarowe obrazki - sprawdź opinie i opis produktu.

Zimowe opowieści wprowadzą dzieci w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. W serii: "Choinkowe czary", "Uśmiech bałwanka", "Niezwykła podróż Mikołaja", „Świąteczne prezenty". Była zima.

POWIĄZANE KSIĄŻKI