Nina bawi się w lekarza. Mała dziewczynka

Nina bawi się w lekarza. Mała dziewczynka - Emilie Beaumont | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
4,3 MB
NAZWA PLIKU
Nina bawi się w lekarza. Mała dziewczynka.pdf
ISBN
4726498568668

OPIS

Razem z małą Niną zaopiekuj się chorym Misiaczkiem. Obejrzyj obrazki i przeczytaj książeczkę z rodzicami a potem odpowiedz na pytania Niny. Ty także możesz bawić się z Niną w lekarza przyklejając swoje zdjęcie na końcu książeczki.Cykl czarujących książeczek dla dziewczynek w bajecznie kolorowej scenerii z modeliny. W kolejnych tytułach małe czytelniczki poznają sympatyczną Lilę, Lizę i Zosię a także ich przyjaciół.

Data ukazania się w księgarni: 10.03.2011; Zamów przez telefon: ☎ (22) 112-09-57 ( 8:00 - 17:00), dzwoniąc podaj numer katalogowy: 498749 Razem z małą Niną zaopiekuj się chorym Misiaczkiem. Obejrzyj obrazki i przeczytaj książeczkę z rodzicami a potem odpowiedz na pytania Niny.

Cykl książeczek dla dziewczynek w bajecznie kolorowej scenerii z modeliny. 📚 Poznaj "Nina bawi się w lekarza. Mała dziewczynka" autorstwa Christelle Mekdjian.

POWIĄZANE KSIĄŻKI