Liza bawi się w szkołę. Mała dziewczynka

Liza bawi się w szkołę. Mała dziewczynka - Emilie Beaumont | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
5,5 MB
NAZWA PLIKU
Liza bawi się w szkołę. Mała dziewczynka.pdf
ISBN
6848987613590

OPIS

Poprowadź lekcję razem z małą Lizą. Czy wszystkie jej lalki dobrze się uczą? Obejrzyj obrazki i przeczytaj książeczkę z rodzicami a potem odpowiedz na pytania Lizy. Ty także możesz bawić się z Lizą w szkołę przyklejając swoje zdjęcie na końcu książeczki.Cykl czarujących książeczek dla dziewczynek w bajecznie kolorowej scenerii z modeliny. W kolejnych tytułach małe czytelniczki poznają sympatyczną Ninę, Zosię i Lilę a także ich przyjaciół.

Ty także możesz bawić się z Lizą w szkołę przyklejając swoje zdjęcie na końcu książeczki. Cykl czarujących książeczek dla dziewczynek w bajecznie kolorowej scenerii z modeliny. Seria Mała dziewczynka to książeczki edukacyjne, których nie może zabraknąć w dziecięcej biblioteczce.

Cykl czarujących książeczek dla dziewczynek w bajecznie kolorowej scenerii z modeliny. W kolejnych tytułach małe Zarejestruj się Konsultant skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia warunków współpracy Logowanie do systemu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI