Ogrody

Ogrody - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,47 MB
NAZWA PLIKU
Ogrody.pdf
ISBN
5526210631904

OPIS

Książka adresowana do wszystkich miłośników ogrodów i pięknych fotografii. Czytelnik oprócz zdjęć znajdzie tu krótkie opisy znanych światowych ogrodów i pałacowych parków.Zdjęcia podzielono m.in. według kategorii: rajskie ogrody, ogrody orientalne, wodne ozdoby, ogrody francuskie, budynki ogrodowe, skanseny.

Znajdziesz tu projekty oraz pomysły na wystrój wnętrz, które posłużą Ci jako inspiracje. Obejrzyj zdjęcia przedstawiające wizualizacje oraz gotowe aranżacje i odkryj swój własny styl. „Mój Piękny Ogród" to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody.

Ponadto różnorodność wynikająca z indywidualnych upodobań i preferencji ich Właścicieli. To wszystko sprawia, że znajdziecie tu mnóstwo rozwiązań, pomysłów i inspiracji godnych do bezpośredniego zastosowania w Waszych ogrodach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI