Leksykon wina

Leksykon wina - Christina Fischer | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Christina Fischer
WYMIAR
4,28 MB
NAZWA PLIKU
Leksykon wina.pdf
ISBN
6096089547425

OPIS

Poznawaj świat win razem z Christiną Fischer. - Wszystko o winie i spożywaniu wina, kolorach, smakach oraz metodach produkcji.- Najważniejsze gatunki win, regiony uprawne oraz producenci wina.- Poznawaj szampana i wina musujące, wina popularne oraz klasyczne.- Porady dotyczące smakowania, kupowania oraz przechowywania.- Restauracja Christiny Fischer "Restaurant & Delicacies".- Liczne wspaniałe przepisy oraz pomocne wskazówki.Jak się zostaje specjalistą w dziedzinie win? To pytanie zyskało ostatnio szczególna aktualność, ponieważ świat wina staje się coraz bardziej skomplikowany, stale zaś rosnąca liczba odmian nie ułatwia zrozumienia istoty sprawy. Nie wystarczy już powierzchowna wiedza o winie.Dla osoby lubiącej wino będzie to ekscytujący temat, wart głębszego zbadania i poznania. Odkrywanie zaś świata win stanie się przyjemnością nie tylko dla ciała, ale również dla duszy.Ufam, że poniższa książka będzie zarówno przyjemna, jak i przydatna”Cristina Fisher

- Poznawaj szampana i wina musujące, wina popularne oraz klasyczne. - Porady dotyczące smakowania, kupowania oraz przechowywania.

Leksykon smakosza". Ta książka to niezbędnik dla każdego, kto chciałby poznać nowe smaki i nie wydać majątku na butelkę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI