Poczekajka (książka audio)

Poczekajka (książka audio) - Katarzyna Michalak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Michalak
WYMIAR
11,28 MB
NAZWA PLIKU
Poczekajka (książka audio).pdf
ISBN
3891799534334

OPIS

"Poczekajka" to powieść wysnuta z marzeń i snów, spleciona z miłości i nienawiści, okraszona garścią humoru i doprawiona szczyptą magii. Znajdziesz w niej zarówno radość życia, jak odrobinę łez, które nadają mu smak. Jej lektura da Ci wiarę, że nie wolno tracić nadziei. Ani marzeń. Przenigdy. "Poczekajka" to książka dla samotnych, dla szczęśliwie i nieszczęśliwie zakochanych. Dla każdej z nas! Czyta: Maria Maj.

Jest idealna dla kobiet, które marzą o spotkaniu swojej pierwszej i prawdziwej miłości, a także dla tych, które chcą sobie przypomnieć ten moment. Tak o "Poczekajce" piszą czytelniczki fot.

Dla mnie taką pozycją bez wątpienia jest "Poczekajka" Katarzyny Michalak. Patrycja Marynowska to młoda, wrażliwa pani weterynarz. "Poczekajka" to powieść wysnuta z marzeń i snów, spleciona z miłości i nienawiści, okraszona garścią humoru i doprawiona szczyptą magii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI