Pierwszych 200 moich słów. Koloruj i ucz się

Pierwszych 200 moich słów. Koloruj i ucz się - Andrzej Wiśniewski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Wiśniewski
WYMIAR
12,62 MB
NAZWA PLIKU
Pierwszych 200 moich słów. Koloruj i ucz się.pdf
ISBN
2923734397951

OPIS

Zabawne ilustracje i wesołe zadania z pewnością sprawią przyjemność wielu dzieciom, które nawet się nie zorientują, że uczą się, wykonując ćwiczenia.W zeszycie jest wiele obrazków do kolorowania i wyrazów do czytania. Zapoznaj dziecko z graficznym obrazem wyrazu, proś o łączenie podpisów z właściwym obrazkiem, a przekonasz się, jak szybko opanuje umiejętność czytania i pisania. Ćwicz z dzieckiem głośne powtarzanie głosek zaczynających i kończących wyrazy.Dodatkową atrakcją może być poszukiwanie pieska w sześciu scenkach przedstawiających ciekawe miejsca.W serii: Pierwszych 200 pojazdów,Pierwszych 200 zwierząt,Pierwszych 200 słów,Pierwszych 200 moich słów.

W zeszycie jest wiele obrazków do kolorowania i wyrazów do czytania. ... Pierwszych 200 słów.

W zeszycie jest wiele obrazków do Zabawne ilustracje i wesołe zadania z pewnością sprawią przyjemność wielu dzieciom, które nawet się nie zorientują, że uczą się, wykonując ćwiczenia. W zeszycie jest wiele obrazków do kolorowania i wyrazów do czytania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI