Nie opuszczaj mnie (książka audio)

Nie opuszczaj mnie (książka audio) - Kazuo Ishiguro | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kazuo Ishiguro
WYMIAR
4,59 MB
NAZWA PLIKU
Nie opuszczaj mnie (książka audio).pdf
ISBN
1473052697706

OPIS

Kathy, Ruth i Tommy uczą się w elitarnej szkole z internatem - idyllicznym miejscu w sercu angielskiej prowincji. Nauczyciele kładą tu wielki nacisk na twórczość artystyczną i wszelkiego rodzaju kreatywność. Tym, co odróżnia tę szkołę od innych jest fakt, że żaden z uczniów nie wyjeżdża na ferie do rodziny. Życie w Halisham toczy się pozornie normalnym trybem: nawiązują się młodzieńcze przyjaźnie, pierwsze miłości, dochodzi do konfliktów między uczniami a nauczycielami. Stopniowo w wyniku przypadkowych napomknień i aluzji, wychodzi na jaw ponura, zarazem przerażająca tajemnica... Czy miłość, która połączy Kathy i Tommy`ego wystarczy, by odmienić los, który od początku był im pisany? Powieść czyta Maria Peszek.

Książka audio CD MP3 . Monika87 Przeczytane:2013-07-03, Przeczytałam, natkaa55 Chcę przeczyta ... Nie opuszczaj mnie .

EPUB,MOBI,MP3. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Jeśli chodzi o mnie, to chowam się do swej głębi i do centrum mej duszy razem z Nim tak często, jak tylko mogę, i gdy tam z Nim przebywam, nie boję się nicze... Książka "Nie opuszczaj mnie" została wydana przez brytyjskiego autora japońskiego pochodzenia na 12 lat przed przyznaniem mu Nagrody Nobla.

POWIĄZANE KSIĄŻKI