Na plaży Chesil (książka audio)

Na plaży Chesil (książka audio) - Ian McEwan | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ian McEwan
WYMIAR
8,17 MB
NAZWA PLIKU
Na plaży Chesil (książka audio).pdf
ISBN
5295404061129

OPIS

Najnowszy bestseller autora „Pokuty” i „Dziecka w czasie”. Niezwykle subtelna opowieść o nocy poślubnej u progu rewolucji seksualnej. O tym, ile w życiu znaczą niewypowiedziane słowa i nieuczynione gesty Czerwiec 1962 roku. Para nowożeńców przybywa do hoteliku na południowym wybrzeżu Anglii, aby spędzić tam noc poślubną. Florence, córka biznesmena i filozofki, jest utalentowaną skrzypaczką marzącą o założeniu własnego kwartetu smyczkowego. Edward to zdolny absolwent historii, interesujący się wpływem wielkich ludzi na kształt dziejów. Oboje z niepokojem myślą o chwili, gdy skonsumują swoje małżeństwo - ona boi się fizycznego zbliżenia, on obawia się, że nie sprosta czekającemu go zadaniu. Niemożność pokonania barier, nieumiejętność rozmowy o wspólnych problemach, doprowadzą do dramatu... Książkę czyta Marian Opania.

Florence, córka biznesmena i filozofki, jest utalentowaną skrzypaczką marzącą o założeniu własnego kwartetu ... Audiobooki - Książki Audio - Słuchowiska MP3 - Do pobrania! ... Na plaży Chesil - audiobook [link widoczny dla zalogowanych] Nominowana do Nagrody Bookera w roku 2007, niezwykle subtelna opowieść Iana McEvana o tym, ile w życiu znaczą niewypowiedziane słowa i nieuczynione gesty. Na plaży Chesil .

O tym, ile w życiu znaczą niewypowiedziane słowa i nieuczynione gesty Czerwiec 1962 roku. Para nowożeńców przybyw... Ian McEwan - na plaży Chesil • audiobooki • pliki użytkownika nati0902 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Na plaży Chesil 27.mp3, Na plaży Chesil 26.mp3 Produkt "Na plaży Chesil.

POWIĄZANE KSIĄŻKI