Desery i przekąski. W kuchni

Desery i przekąski. W kuchni - Franca Feslikenian | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Franca Feslikenian
WYMIAR
12,64 MB
NAZWA PLIKU
Desery i przekąski. W kuchni.pdf
ISBN
2866724401726

OPIS

Każda chwila dnia może być słodka – wystarczy dobry pomysł i odrobina fantazji w kuchni.Seria książek kulinarnych "W kuchni" to imponujący zbiór ponad 20 tytułów. Każdy tomik to 64 strony z przepisami i zdjęciami potraw. Kolejne książki stanowią rodzaj monografii i podają przepisy z najbardziej popularnych kuchni regionalnych, jak kuchnia włoska, indyjska czy meksykańska oraz przepisy wykorzystujące określony rodzaj produktów, jak jajka, wołowina, drób, ryby itp. W serii są również tytuły pogrupowane według rodzajów potraw, a więc na dania z piekarnika, ciasta domowe lub potrawy jednogarnkowe. Słowem - wszyscy poszukujący ciekawych, nietuzinkowych ale prostych przepisów będą usatysfakcjonowani.

Wszystkie przepisy są przez nas (często wielokrotnie) przygotowywane i dopracowane do perfekcji. Kuchnia Albanii odzwierciedla w pewnym stopniu historię tego kraju. Izolacja i bieda spowodowały, że potrawy wymyślane były tu często doraźnie, przez ubogich ludzi, często pasterzy.

0,0 / 10 0 ocen 0 opinii . Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk kulinaria, przepisy kulinarne .

POWIĄZANE KSIĄŻKI