Ciekawe dlaczego dodo nie żyje

Ciekawe dlaczego dodo nie żyje - Andrew Charman | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrew Charman
WYMIAR
5,69 MB
NAZWA PLIKU
Ciekawe dlaczego dodo nie żyje.pdf
ISBN
1761337200994

OPIS

Dzięki tej książce dzieci dowiedzą się, jakie gatunki zwierząt są zagrożone wyginięciem, co należy zrobić, by je ratować, oraz jak dbać o środowisko naturalne. To zabawna i fascynująca lektura nie tylko dla najmłodszych!Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne – czasem trudne, czasem nietypowe – pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

Data zakończenia 2015-01-26 - cena 3,74 zł Ciekawe dlaczego Dodo nie żyje i inne pytania na temat wymarłych i zagrożonych gatunków zwierząt - tutaj natkniemy się na informacje o gatunkach zagrożonych wyginięciem, a dzieci dowiedzą się, co możemy zrobić, aby temu zapobiec. Informacje o Ciekawe dlaczego Dodo nie żyje i inne pytania n... - 4978564627 w archiwum Allegro.

3 zł . Dodane o 10:30, 24 sierpnia 2020 ... Ciekawe, dlaczego Dodo nie żyje, i inne pytania na temat wymarłych i zagrożonych gatunków zwierząt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI