Arkusz obserwacji dziecka 4-letniego

Arkusz obserwacji dziecka 4-letniego - Maria Sztrantowicz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Sztrantowicz
WYMIAR
12,48 MB
NAZWA PLIKU
Arkusz obserwacji dziecka 4-letniego.pdf
ISBN
7094996823643

OPIS

Diagnostyka edukacyjna obejmuje arkusze obserwacji dziecka trzy- ,cztero- , pięcio- i sześcioletniego.Karta obserwacji opracowana jest zgodnie z możliwościami rozwojowymi dziecka i oparta jest na kartach zawartych w pakiecie dziecka.- Nauczyciel otrzymuje materiał, który może wykorzystać do planowania pracy- Materiał zawarty w opracowaniu nauczycielskim zawiera tabele podsumowujące wyniki całej grupy.- Dokumentowanie pracy i diagnozowanie to zadania, które są podstawą ewaluacji wewnętrznej i zewnętrznej.- Materiał na bazie którego nauczyciel opracuje program korygowania i wspierania rozwoju dziecka.- Przeprowadzenie diagnozy na bazie kart pracy, to materiał wykorzystywany do dokumentowania obserwacji pedagogicznych ( zadanie zapisane w zalecanych warunkach i sposobie realizacji w podstawie programowej wychowania przedszkolnego).- Karty pracy dziecka to obiektywny materiał.- Zawiera arkusz obserwacji dziecka dla rodzicówDiagnoza przeprowadzona jest w sposób rzetelny i obiektywny.

wychowawcy, psychologa, autorytetu i przewodnika. Bardzo ważnym elementem jego pracy jest także pomiar efektywności nauczania oraz stały rozwój kompetencji zawodowych.

1. Pilność i staranność: stara się porządnie pracować oraz starannie robić powierzone mu zadania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI