Podróże małe i duże. Dzieciaki w podróży. Łamigłówki

Podróże małe i duże. Dzieciaki w podróży. Łamigłówki - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,13 MB
NAZWA PLIKU
Podróże małe i duże. Dzieciaki w podróży. Łamigłówki.pdf
ISBN
5090398688609

OPIS

Oto znakomity zestaw łamigłówek, które skróca i uatrakcyjnia długie i nudne podróże. W samochodzie, autobusie, pociągu czy samolocie czas nie będzie się dłużył, wystarczy rozwiązać krzyżówki, znaleźć ukryte słówka, rozszyfrować kody lub po prostu pograć w kółko i krzyżyk.Łamigłówki pokonają nudę!Sprawdź, czy ma już wszystkie: Podróż dookoła świata, Zabawy ponad chmurami, Zabawy na świeżym powietrzu, Podróże małe i duże.

Łamigłówki | praca zbiorowa | Olesiejuk. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Towar z kategorii OUTLET.

Strona powstała dla wszystkich , którzy tak jak ja uwielbiają turystykę. Uwielbiają ciepłe kraje i wszelkie ciekawe zakątki. Podróże małe i duże ‹ wróć Niemowlak w podróży.

POWIĄZANE KSIĄŻKI