Ciekawe dlaczego Rzymianie nosili togi

Ciekawe dlaczego Rzymianie nosili togi - Fiona Macdonald | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Fiona Macdonald
WYMIAR
11,50 MB
NAZWA PLIKU
Ciekawe dlaczego Rzymianie nosili togi.pdf
ISBN
3441993973005

OPIS

W książce tej można znaleźć zarówno informacje o historii Rzymu i codziennym życiu jego mieszkańców, jak i mnóstwo interesujących ciekawostek dotyczących starożytności. Nie brakuje w niej również odniesień do współczesności, dzięki którym świat sprzed dwóch tysiącleci wydaje się czytelnikowi zaskakująco bliski i znajomy. To zabawna i fascynująca lektura nie tylko dla najmłodszych.Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne – czasem trudne, czasem nietypowe – pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

Nie brakuje w niej również odniesień do ... Ciekawe dlaczego Rzymianie nosili togi. W książce tej można znaleźć zarówno informacje o historii Rzymu i codziennym życiu jego mieszkańców, jak i mnóstwo interesujących ciekawostek dotyczących starożytności.

Zamawiaj książki w Ravelo - odbiór osobisty w 130 punktach w całej Polsce, gwarantowana dostawa już na następny dzień! Ciekawe dlaczego Rzymianie nosili togi i inne pytania na temat starożytnego Rzymu Fiona MacDonald W książce tej można znaleźć zarówno informacje o historii Rzymu i codziennym życiu jego mieszkańców jak i mnóstwo interesujących ciekawostek dotyczących starożytności. Informacje o Ciekawe dlaczego Rzymianie nosili togi - 4980391239 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2015-01-20 - cena 3,64 zł Ciekawe dlaczego - Rzymianie nosili togi (Fiona Macdonald).

POWIĄZANE KSIĄŻKI