Łamigłówki na plażę. Dzieciaki w podróży. Książka z naklejkami

Łamigłówki na plażę. Dzieciaki w podróży. Książka z naklejkami - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,34 MB
NAZWA PLIKU
Łamigłówki na plażę. Dzieciaki w podróży. Książka z naklejkami.pdf
ISBN
4992510096221

OPIS

Jedziesz na wakacje? Koniecznie spakuj tę wspaniałą książkę!Znajdziesz w niej mnóstwo łamigłowek, gier, zabaw, pomysłów na prace plastyczne i wiele innych atrakcji. W deszczowe dni możesz tworzyć wypychankowe modele i ozdabiać wspaniałymi naklejkami torbę, piórnik lub książki. Otwórz ten zbiór i wybierz się w podróż do łamigłówkowego świata.Przed tobą chwile znakomitej rozrywki!Tytuły w serii: Łamigłówki na plażę, Łamigłówki na wakacje z przygodą, Łamigłówki na kemping, Łamigłówki na niezapomniany wyjazd.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Łamigłówki na plażę. Dzieciaki w podróży.

- ISBN: 978-83-7844-156-4 Książka Łamigłówki na kemping. Książka z naklejkami Dzieciaki w podróży / PRACA ZBIOROWA, Olesiejuk, 7,86 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Pomysłowe dzieciaki na plaży.

POWIĄZANE KSIĄŻKI