[OUTLET] Rozmowy w samolocie z Janem Pawłem II

[OUTLET] Rozmowy w samolocie z Janem Pawłem II - Angela Ambrogetti | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Angela Ambrogetti
WYMIAR
4,29 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Rozmowy w samolocie z Janem Pawłem II.pdf
ISBN
7274591530990

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Siedemdziesiąt osób – wśród nich rzemieślnicy, artyści, sprzedawcy, naukowcy, księża, siostry zakonne – w rozmowie z Paulo Mosca dzieli się swym zwyczajnym życiem „w cieniu kopuły”; świadczy o małych cudach – znakach Bożej obecności. W ten sposób powstało siedemdziesiąt opowiadań o dokonującym się dziś w świecie dobru, o ludziach, którzy wierni swym obowiązkom umożliwiają codzienne życie Watykanu.

OLX wykorzystuje zautomatyzowane systemy i partnerów do analizowania, w jaki sposób korzystam z usług w celu zapewnienia odpowiedniej funkcjonalności produktu, treści, dostosowanych i opartych na zainteresowaniach reklam, jak również ochrony przed spamem, złośliwym ... Rozmowy w samolocie z Janem Pawłem II - Ambrogetti Angela tylko w CDP.PL za 37,99 zł. Zamów z darmową dostawą! Rozmowy z Janem Pawłem II.

Zamów z darmową dostawą! Rozmowy z Janem Pawłem II. W dzieciństwie Karola nazywano najczęściej zdrobnieniem imienia - Lolek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI