[OUTLET] Rafael w Watykanie

[OUTLET] Rafael w Watykanie - Nicole Dacos | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicole Dacos
WYMIAR
12,92 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Rafael w Watykanie.pdf
ISBN
4949995341649

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Potężne dzieło edytorskie. Pierwsze w świecie pełne studium wykonywanych przez najwybitniejszych artystów dekoracji krużganków (Loggi) w Pałacu Apostolskim. Wyjątkowe, bogate i nowatorskie opracowanie wybitnej historyk sztuki – Nicole Dacos.W przeciwieństwie do Kaplicy Sykstyńskiej prezentowane w tym tomie przepiękne malowidła są całkowicie niedostępne dla zwiedzających, znajdują się bowiem w części użytkowej Pałacu. Główny ich twórca to jeden z największych artystów w dziejach świata – Rafael.Renesansowe arcydzieło składa się z m.in. 52 fresków ukazujących sceny biblijne oraz malowideł z motywami antycznymi. Unikatowe fotografie detali dają możliwość bardzo bliskiego obcowania z tym dziedzictwem światowej kultury. Fascynująca opowieść o powstaniu fresków, współpracownikach Rafaela i nieocenionej inspiracji, jaką dekoracje Logii stały się dla wielu twórców, od Ermitażu po XIX-wieczne dekoracje w Kapitolu w Waszyngtonie.

Wyjątkowe, bogate i nowatorskie opracowanie wybitnej historyk sztuki - Nicole Dacos. Rafael w Watykanie Biały Kruk (Nicole Dacos). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Rafael w Watykanie Kolejna, po "Kaplicy Sykstyńskiej", monumentalna publikacja, prezentująca sztukę Watykanu! Potężne dzieło edytorskie.

Szczegóły . Tytuł oryginału: Logge di Raffaello : maestro e bottega di fronte all'antico ... W grupie „Włochy dla mnie" w Facebooku opublikowano wideo, na którym użytkownik pokazał imiona turystek z Ukrainy, wydrapane na fresku Rafaela Santi w Watykanie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI