[OUTLET] Czas pojednania. Pielgrzymka Ojca Świętego do Kazachstanu i Armenii

[OUTLET] Czas pojednania. Pielgrzymka Ojca Świętego do Kazachstanu i Armenii - Adam Bujak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Bujak
WYMIAR
7,62 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Czas pojednania. Pielgrzymka Ojca Świętego do Kazachstanu i Armenii.pdf
ISBN
6697465727700

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Niestrudzona działalność apostolska Jana Pawła II, Papieża na miarę przełomu tysiącleci, uświadamia światu, że nadszedł ostateczny czas pojednania, że bez pojednania nie ma dla człowieka przyszłości. Pojednanie musi nastąpić między narodami, między religiami, między ludźmi. Ojciec Święty, choć tak umęczony chorobą, nie ustaje w głoszeniu słowa Chrystusowego. Ten album opowiada o pielgrzymce do odległych stepów islamskiego Kazachstanu oraz położonej wśród srogich gór nie uznającej rzymskiego prymatu Armenii. Pojednał się tam z wszystkimi. Nie pojechał, by poszerzać swe panowanie, lecz by szerzyć miłość - pozostawił za sobą pokój i nadzieję.Album „Czas pojednania” zawierający unikatowe zdjęcia Adama Bujaka, jest artystyczną dokumentacją kolejnego wielkiego czynu Jana Pawła II – tym razem na styku Europy i Azji.

Pielgrzymka Ojca Świętego do Kazachstanu i Armenii, ISBN 83-88918-02-8 , Biały Kruk, Kraków 2001, format: 238x320, ss. 152, oprawa ... Czas pojednania Pielgrzymka Ojca Świętego do Kazachstanu i Armenii | BIAŁY KRUK.

Pielgrzymka Ojca Świętego do Kazachstanu i Armenii (Adam Bujak). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Pojednanie musi nastąpić między narodami, między religiami, między ludźmi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI