Opowieść wigilijna (lektura z opracowaniem)

Opowieść wigilijna (lektura z opracowaniem) - Charles Dickens | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charles Dickens
WYMIAR
9,45 MB
NAZWA PLIKU
Opowieść wigilijna (lektura z opracowaniem).pdf
ISBN
6456515429733

OPIS

Stary, zgorzkniały, skąpy i nienawidzący ludzi kupiec, poruszony śmiercią swego wspólnika, odbywa niezwykłą duchową podróż. Wraz ze zjawą – duchem zmarłego wspólnika – przeżywa ponownie, w tej fantastycznej wędrówce, dawno minione chwile, wracając aż do swego dzieciństwa. Powrót do przeszłości w towarzystwie ducha, którego można uznać za jedyny zdrowy fragment duszy bohatera, pomaga mu odnaleźć nowy sens dawnych przeżyć i stać się zupełnie innym człowiekiem... Charles Dickens (1812-1870) – pisarz angielski; w swoich utworach łączył humor i sentymentalizm z ogromnym wyczuleniem na ludzką krzywdę i przenikliwą analizą psychologiczną postaci. Najbardziej znane utwory to: Klub Pickwicka, Oliver Twist, Dawid Copperfield.

Opowieść wigilijna. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Opowieść wigilijna z opracowaniem i streszczeniem - Opis i dane produktu Wydanie Opowieści wigilijnej kompletne bez skrótów i cięć w treści.

Opowieść wigilijna (lektura z opracowaniem) Oceń ten produkt jako pierwszy. Autor: Charles Dickens; Kategorie: Książki / literatura piękna / literatura piękna obca / klasyka „Opowieść wigilijna" Dickensa to wzruszająca historia przemiany starego skąpca w człowieka pełnego dobroci i życzliwości dla innych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI