Ania z Zielonego Wzgórza

Ania z Zielonego Wzgórza - Lucy Maud Montgomery | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lucy Maud Montgomery
WYMIAR
12,35 MB
NAZWA PLIKU
Ania z Zielonego Wzgórza.pdf
ISBN
9120993417985

OPIS

Poznaj uroczą bohaterkę, Anię Shirley, która w wieku jedenastu lat trafia na Zielone Wzgórze. Ta książka, do której piękne ilustracje przygotowała utalentowana hiszpańska artystka, Ana García, opowiada o losach rudowłosej dziewczynki o wielkim sercu i nieprzeciętnej wyobraźni. Dzieło Lucy Maud Montgomery, zaliczone do klasyki literatury dla dzieci i młodzieży, stało się ulubioną lekturą kolejnych pokoleń młodych czytelników. Odkryj świat niezwykłej bohaterki, pełen wzruszeń, humoru i niezapomnianych przeżyć!

Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).

Okładka miękka Rok wydania 2010. 30, 00 zł ... Książka Ania z zielonego wzgórza na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI