Taryfikator mandatów i punktów karnych (wrzesień 2020)

Taryfikator mandatów i punktów karnych (wrzesień 2020) - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,57 MB
NAZWA PLIKU
Taryfikator mandatów i punktów karnych (wrzesień 2020).pdf
ISBN
7734082522740

OPIS

Taryfikator mandatowyzawiera treść Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych w sprawie postępowania z kierowcami naruszającymi przepisy ruchu drogowego, wykaz naruszeń przepisów ruchu drogowego i liczbę punktów odpowiadającą tym naruszeniom,wysokość grzywien określonych w załączniku do Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wysokości grzywien nakładanych w drodze mandatów karnych za wybrane rodzaje wykroczeń.Największą zaletą tej pozycji jest zestawienie w jednej tabeli naruszenia przepisu z punktami karnymi, wysokością grzywnyorazkodemnaruszenia. Wyszukiwanie ułatwia przejrzysty układ (w tym wizualizacja w postaci kolorowych znaków drogowych) oraz skorowidz.Stan prawny: 20 września 2020 r.

W roku 2020 ma się to zmienić. Kary wzrosną i to drastycznie! VAT 2021.

Skip to the beginning of the images gallery. Taryfikator mandatów i punktów karnych (luty 2020) Oceń ten produkt jako pierwszy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI