Przygody Tomka Sawyera (Lektura z opracowaniem)

Przygody Tomka Sawyera (Lektura z opracowaniem) - Mark Twain | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mark Twain
WYMIAR
3,44 MB
NAZWA PLIKU
Przygody Tomka Sawyera (Lektura z opracowaniem).pdf
ISBN
6107223070445

OPIS

Lektura wraz opracowaniem to znakomita pomoc i inspiracja dla uczniów oraz nauczycieli. Tekst opatrzono wskazówkami interpretacyjnymi i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce – dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w trakcie omawiania lektury fragment, zgromadzić materiały do wypracowań i ustnych wypowiedzi, zapamiętać najważniejsze informacje i utrwalić znajomość lektury. Zamieszczone na końcu książki opracowanie podporządkowano podstawie programowej. Zawiera ono ciekawy biogram autora, streszczenie, mapę mentalną, najważniejsze zagadnienia omawiane na lekcjach, a także wiele inspirujących informacji, podpowiedzi i zadań, dzięki którym czytanie lektury staje się twórczą przygodą. Opracowanie powstało pod kierunkiem Katarzyny Zioły-Zemczak, nauczycielki języka polskiego z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, wieloletniej doradczyni metodycznej, a obecnie konsultantki ds. języka polskiego pracującej na co dzień z nauczycielami.

Wysyłka w: od ... Informacje o LEKTURA Z OPRACOWANIEM: PRZYGODY TOMKA SAWYERA - 3079383449 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2013-04-06 - cena 6 zł Przygody Tomka Sawyera, Mark Twain - lektury szkolne z omówieniem - Wydawnictwo Greg, księgarnia internetowa Streszczenie lektury pt.

Informacja o produkcie. Nr katalogowy: MR08141652.

POWIĄZANE KSIĄŻKI