[OUTLET] Wybacz, że (już) nie mówię do Ciebie kochanie. Jak wybrać partnera i żyć szczęśliwie

[OUTLET] Wybacz, że (już) nie mówię do Ciebie kochanie. Jak wybrać partnera i żyć szczęśliwie - Tonino Cantelmi | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tonino Cantelmi
WYMIAR
6,38 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Wybacz, że (już) nie mówię do Ciebie kochanie. Jak wybrać partnera i żyć szczęśliwie.pdf
ISBN
8837667463458

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Ta książka rzuca wyzwanie: mężczyzna i kobieta trzeciego tysiąclecia mogą tworzyć rzeczywiste związki uczuciowe. Nie ukrywamy trudności, lecz proponujemy narzędzia, wiedzę i pomoc, żeby związki były zdrowe i satysfakcjonujące. Mówimy o miłości. Mówimy o kobietach i mężczyznach.

Jak wybrać partnera i żyć szczęśliwie (4.60 avg rating, 5 ratings, 0 revi... Fragmenty poradnika p.t. "Wybacz, że (już) nie mówię do Ciebie kochanie (wstęp)" ...

Kobieta ma to do siebie, że kiedy jest zaangażowana w związek, bardzo przejmuje się zachowaniem swojego partnera oraz tym, jak on traktuje ją i relację, którą z nią tworzy.Potrafi obrazić się, ponieważ zapomniałeś o jakiejś drobnej rocznicy, nie zadzwoniłeś wieczorem, czy wolałeś spędzić sobotę z kolegami, zamiast z nią. Życzenia walentynkowe 2021. Najpiękniejsze, romantyczne, oryginalne życzenia walentynkowe dla każdego 14.02.21 oprac.: Anna Nowak 14.02.2021 - To już jest nieważne Tomek, już mi nie zależy czy dowie się czy nie, Jego już nie ma i nigdy nie będzie a jeśli kiedyś przypadkiem go spotkam to udam, że się nie znamy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI