[OUTLET] Wybacz, że (już) nie mówię do Ciebie kochanie. Jak wybrać partnera i żyć szczęśliwie

[OUTLET] Wybacz, że (już) nie mówię do Ciebie kochanie. Jak wybrać partnera i żyć szczęśliwie - Tonino Cantelmi | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tonino Cantelmi
WYMIAR
10,5 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Wybacz, że (już) nie mówię do Ciebie kochanie. Jak wybrać partnera i żyć szczęśliwie.pdf
ISBN
1131199206704

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Ta książka rzuca wyzwanie: mężczyzna i kobieta trzeciego tysiąclecia mogą tworzyć rzeczywiste związki uczuciowe. Nie ukrywamy trudności, lecz proponujemy narzędzia, wiedzę i pomoc, żeby związki były zdrowe i satysfakcjonujące. Mówimy o miłości. Mówimy o kobietach i mężczyznach.

Miesiąc to już gicior. Tzn nie wiem, ile piłeś i jak ci to życie uprzykrzalo.

Powiadomienia wysyłamy natychmiast po pojawieniu się towaru w sklepie. KsiążkaWybacz że (już) nie mówię do Ciebie kochanieautorstwaTonino Cantelmi, Michela Pensavalli ️ Zamów online w Księgarni Medycznej PZWL 📚 Poznaj "Wybacz, że (już) nie mówię do Ciebie kochanie. Jak wybrać partnera i żyć szczęśliwie" autorstwa Pensavalli Michela.

POWIĄZANE KSIĄŻKI