[OUTLET] Uwierzyć na nowo

[OUTLET] Uwierzyć na nowo - Alberto Campoleoni | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alberto Campoleoni
WYMIAR
9,74 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Uwierzyć na nowo.pdf
ISBN
9970668936318

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Chrześcijaństwo opowiedziane od wewnątrz. Autor, stając się towarzyszem podróży dwóch uczniów, którzy po śmierci Jezusa z Nazaretu wracają przygnębieni z Jerozolimy do własnych domów, proponuje kompletne wprowadzenie do istoty chrześcijaństwa.Książka pokazuje drogę poszukiwania Chrystusa żywego i zdolnego przemówić do tych, którzy w życiu wciąż są w drodze.

Wyprzedaż, ceny -15% od -70%. 40.000+ zadowolonych klientów Uwierzyć na nowo (McKenzie Amber).

40.000+ zadowolonych klientów Uwierzyć na nowo (McKenzie Amber). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > _i3lCIPq9AUQ9Zi1-wM Tanie książki - Twoja księgarnia internetowa. Książka Uwierzyć na nowo / Alberto Campoleoni, Bratni Zew, 26,73 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Doktor Kate Spence ma znakomitą opinię jako chirurg i diagnosta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI