[OUTLET] Uwierzyć na nowo

[OUTLET] Uwierzyć na nowo - Alberto Campoleoni | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alberto Campoleoni
WYMIAR
10,41 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Uwierzyć na nowo.pdf
ISBN
9448374476782

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Chrześcijaństwo opowiedziane od wewnątrz. Autor, stając się towarzyszem podróży dwóch uczniów, którzy po śmierci Jezusa z Nazaretu wracają przygnębieni z Jerozolimy do własnych domów, proponuje kompletne wprowadzenie do istoty chrześcijaństwa.Książka pokazuje drogę poszukiwania Chrystusa żywego i zdolnego przemówić do tych, którzy w życiu wciąż są w drodze.

Chrześcijaństwo opowiedziane od wewnątrz. Autor, stając się towarzyszem podróży dwóch uczniów, którzy po śmierci Jezusa z Nazaretu wracają przygnębieni z Jerozolimy do własnych domów, proponuje kompletne wprowadzenie do istoty chrześcijaństwa. Uwierzyć na nowo.

W kluczowym momencie kariery zostaje oskarżona o zaniedbanie obowiązków i spowodowanie śmierci Uwierzyć na nowo - McKenzie Amber , tylko w empik.com: 9,11 zł . Przeczytaj recenzję Uwierzyć na nowo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI