[OUTLET] Rok 27. Fotokronika. W drodze do domu ojca

[OUTLET] Rok 27. Fotokronika. W drodze do domu ojca - Arturo Mari (fot.) | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arturo Mari (fot.)
WYMIAR
5,97 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Rok 27. Fotokronika. W drodze do domu ojca.pdf
ISBN
1990729133173

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Historyczny dokument i przejmująca pamiątka ostatniego, 27. roku Wielkiego Pontyfikatu Jana Pawła II. Ostatnie homilie i słowa Ojca Świętego, chwile, które mogli utrwalić jedynie papiescy fotograficy: Adam Bujak i Arturo Mari.Ponad 200 fotografii przedstawia: rzymskie obchody uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny, ostatnie Święta Bożego Narodzenia z Ojcem Świętym w Watykanie, wzruszające audiencje, modlitwy „Anioł Pański” i spotkania Jana Pawła II z rodakami, duchowieństwem i młodzieżą z całego świata w roku 2005, ostatnie błogosławieństwo Urbi et Orbi, całą historię cierpienia Ojca Świętego w poliklinice Gemellego, które jednak nie przeszkodziło mu w pełnieniu posługi. Dramatyczne chwile nadziei i niepokoju, rzesze wiernych zanoszące modły o zdrowie dla Jana Pawła II, wreszcie smutna wiadomość o śmierci Następcy św. Piotra. Zapis wielkiego modlitewnego zjednoczenia wiernych żegnających Ojca Świętego w Rzymie i w Polsce, ostatni hołd oddawany na różne sposoby przez rodaków, uroczystości pogrzebowe (ujęcia do których nie miał dostępu żaden inny fotograf).Poruszające świadectwo do końca pięknej i godnej pielgrzymki do Domu Ojca uzupełniają fragmenty papieskich wypowiedzi oraz testament Ojca Świętego.

Rok 27. W drodze do domu Ojca". Książka Rok 27 w Drodze do Domu Ojca Fotokronika autorstwa Bujak Adam, Mari Arturo , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

Wydawca: Biały Kruk: Autor: Słowo: Jan Paweł II, fotografie: Adam Bujak, Arturo Mari: ... Są skierowane do jednego z autorów, fotografa Adama Bujaka i do wydawcy albumu Leszka Sosnowskiego ... €25.40 - Największe wydarzenia 27.

POWIĄZANE KSIĄŻKI