[OUTLET] Rok 19. Fotokronika. Półwiecze kapłaństwa

[OUTLET] Rok 19. Fotokronika. Półwiecze kapłaństwa - Arturo Mari | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arturo Mari
WYMIAR
10,73 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Rok 19. Fotokronika. Półwiecze kapłaństwa.pdf
ISBN
2154974495437

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Dziewiętnasty rok Wielkiego Pontyfikatu rozpoczęły uroczystości związane z 50. rocznicą święceń kapłańskich Jan Pawła II.W 78. rocznicę odzyskania przez kraj niepodległości wybitny syn Polskiej ziemi przyjął na audiencji uczestników pielgrzymki NSZZ „Solidarność”. Jako pasterz i pocieszyciel pochylał się na biednymi i znękanymi – odwiedził watykańskie schronisko „Donum Mariae”, pielgrzymował do krajów, w których dopiero niedawno zapanował pokój – Bośni i Hercegowiny oraz Libanu. Wszędzie niósł otuchę i nawoływał do pojednania i przebaczenia. Wraz z Czechami świętował 1000-lecie śmierci św. Wojciecha, wielkiego apostoła Słowian. Papież-Polak odwiedził również swoją Ojczyznę – spędził w Polsce 11 niezapomnianych dni, pełnych wzruszeń i radości. Ojciec Święty zamknął Międzynarodowy Kongres Eucharystyczny we Wrocławiu, modlił się przed relikwiami św. Wojciecha w Gnieźnie, odpoczywał w swych ukochanych górach, beatyfikował Bernardynę Jabłońską i Marię Karłowską.

Półwiecze kapłaństwa (subskrypcja) - Jan Paweł II, Arturo Mari (Arturo Mari). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > €17.39 - Dziewiętnasty rok Wielkiego Pontyfikatu rozpoczęły uroczystości związane z 50.

Ćwierćwiecze pontyfikatu . Rok 19 Fotokronika Półwiecze kapłaństwa (Jan Paweł II). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Rok 19.

POWIĄZANE KSIĄŻKI