Wiedźmy

Wiedźmy - Ewa Cielesz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Cielesz
WYMIAR
12,85 MB
NAZWA PLIKU
Wiedźmy.pdf
ISBN
1285653646503

OPIS

Inspirowana autentycznymi przeżyciami historia trzech kobiet, pełna zaskakujących sytuacji i mozolnego borykania się z codziennością.Ich losy splatają się, chociaż każda z nich ma inne oczekiwania od życia. Tarot, bioenergoterapia, medycyna ingerują w ich zwykłe, a czasem niezwykłe życie – czytelnik sam oceni czy wpływ ten jest tak naprawdę motorem ich działań, czy jednak same kierują swoim losem.Żyj w tych pragnieniach, jakbyś żyła w realnym świecie. Przekonuj się, że są prawdziwe. Nigdy nie wątp i nie dopuszczaj negatywnych myśli, bo to nie żadne przypadki, a wiara w spełnienie organizuje ci życie i czyni cuda.Dostałaś takie życie, jakie sobie wymyśliłaś, do jakiego dążyłaś. I tyle zyskałaś miłości, na ile otworzyłaś serce.

Zadanie zleca Wiedźma Edna [Podgrodzie Nithal 19,40].. 2.

1 Pożywienie 2 Za kulisami 3 Znane wiedźmy 4 Występowanie 5 Przypisy Wiedźmy żywią się dziećmi3 i ... Wiedźma (ang. Witch) - agresywny mob posługujący się bronią miotaną.

POWIĄZANE KSIĄŻKI