Tupeciary 2. O kobietach, które robią co chcą

Tupeciary 2. O kobietach, które robią co chcą - Penelope Bagieu | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Penelope Bagieu
WYMIAR
3,85 MB
NAZWA PLIKU
Tupeciary 2. O kobietach, które robią co chcą.pdf
ISBN
5723485743580

OPIS

Pénélope Bagieu za „Tupeciary” otrzymała najbardziej prestiżowe wyróżnienie w branży komiksowej ??nagrodę Eisnera. Komiksowa opowieść „o kobietach, które robią to, co chcą” to uniwersalne i wzmacniające historie kobiet, które potrafiły postawić na swoim.We Francji "Tupeciary" stały się prawdziwym hitem wydawniczym. Mimo że często opowiadają o sprawach trudnych, zmaganiach z przeciwnościami losu, stereotypowym postrzeganiem roli kobiet, o walce z niesprawiedliwością i opresją, dzięki temu, że napisane są z pasją i zadziornym humorem, podbiły serca czytelniczek i czytelników na całym świecie. "Tupeciary" to historia napisana z kobiecej perspektywy, przedstawiona w sposób mądry, zarażający entuzjazmem i odwagą do bycia sobą.

To doskonale znane zdanie zwyk­le odnosimy do kwestii kon­flik­tów, pod­bo­jów, wojen. Ale częs­to zapom­i­namy, że his­torię piszą też ... Komiksowa opowieść „o kobietach, które robią to, co chcą" to uniwersalne i wzmacniające historie kobiet, które potrafiły postawić na swoim.

O kobietach, które robią to, co chcą" to uniwersalna opowieść o 15 silnych kobietach, które potrafiły postawić na swoim! Komiksowa opowieść o kobietach, które robią to, co chcą to uniwersalne i wzmacniające historie kobiet, które potrafiły postawić na swoim. Tom 2 to długo wyczekiwana kontynuacja publikacji wydanej przez wydawnictwo Bęc Zmiana w 2018 roku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI