[OUTLET] Pasja. Misteria i film

[OUTLET] Pasja. Misteria i film - Adam Bujak | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Bujak
WYMIAR
10,5 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Pasja. Misteria i film.pdf
ISBN
5693743800004

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Książka ta nie jest ani przewodnikiem po jerozolimskiej Via Dolorosa, ani leksykonem filmów o Jezusie, choć wielu czytelnikom przybliży jedną i drugą rzeczywistość. Jest spojrzeniem na sposoby przeżywania wairy, wyrażonej językiem ludzi współczesnych poprzez osobiste zaangażowane uczestnictwo w odprawianych pasyjnych misteriach oraz poprzez wzruszenia i emocje, jakie mogą towarzyszyć filmom inspirowanych Ewangelią: nauczaniem Jezusa, Jego Pasją i Zmartwychwstaniem.

*FREE* shipping on qualifying offers. Pasja Misteria i film Misterium Męki Pańskiej w Kruszwicy odbywa się od 9 lat.

W tym roku, z powodu obostrzeń wynikających z sytuacji epidemicznej w kraju, pojawił się pomysł na nakręcenie filmu (reż. Paweł Lewartowski). Książka ta nie jest ani przewodnikiem po jerozolimskiej Via Dolorosa ani leksykonem filmów o Jezusie choć wielu czytelnikom przybliży jedną i drugą rzeczywistość.

POWIĄZANE KSIĄŻKI