[OUTLET] Korzenie i Wielkie wody + CD

[OUTLET] Korzenie i Wielkie wody + CD - Krystyna Ramlau-Klekowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Ramlau-Klekowska
WYMIAR
8,88 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Korzenie i Wielkie wody + CD.pdf
ISBN
3442051508421

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Książka "Korzenie i Wielkie wody" jest literackim dokumentem epoki, a zarazem przepięknym opisem morskich ekspedycji naukowych.W pierwszej części "Korzenie" zostały zawarte autorskie wspomnienia z silnym pokładem genealogii polskich rodów - ziemiańskiego i mieszczańskiego - z poleskich kresów wschodnich, okolic Pińska i Brześcia nad Bugiem. Wspomnienia opisują okres przed wybuchem, w trakcie, a także po wybuchu II wojny światowej. Przedstawione w książce zdarzenia były częstym scenariuszem dziejów polskich rodzin: represje radzieckie, zsyłki na Syberię lub inne "odległe rejony", zakończone najkorzystniejszym scenariuszem - repatriacją.Druga część "Wielkie wody" zawiera opisy wielomiesięcznych wypraw na morskie akweny wodne. Te same rejsy relacjonowane są przez dwóch uczestników - Polaka i Rosjanina, połączonych więzami przyjaźni i wspólnych zainteresowań badawczych. Teksty Profesora Menshutkina znajdują się w książce w dwóch wersjach - oryginalnej (rosyjskiej), a także polskiej, przetłumaczonej przez Profesora Klekowskiego, z zachowaniem fragmentów pieśni i wierszy w języku oryginalnym.Ponadto teksty w obu częściach książki moją obfitą dokumentację fotograficzną, która prezentowana jest w formie cyfrowej na dołączonej, dodatkowo płatnej, płycie CD.

ISBN 9788362993017 ; Opis Książka "Korzenie i obfite wody" jest literackim dokumentem epoki, a zarazem błyskotliwym opisem morskich ekspedycji naukowych. W pierwszej części "Korzenie" zostały zawarte autorskie wspomnienia z silnym pokładem genealogii polskich rodów - ziemiańskiego i ... Książka "Korzenie i Wielkie wody" jest literackim dokumentem epoki, a zarazem przepięknym opisem morskich ekspedycji naukowych.

OCR 210, Radiobudzik SONY ICF-C1TB, Radiobudzik OK. OCR 610 CDA - multimedialna społeczność od 2003 roku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI