[OUTLET] Fotokronika. Rok 8. Sługa Jedności i Pokoju

[OUTLET] Fotokronika. Rok 8. Sługa Jedności i Pokoju - Arturo Mari | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arturo Mari
WYMIAR
3,25 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Fotokronika. Rok 8. Sługa Jedności i Pokoju.pdf
ISBN
7872186489144

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Kolejny tom z "Dziejów Wielkiego Pontyfikatu Jana Pawła II". Album przedstawia wydarzenia z ósmego roku Pontyfikatu Ojca Świętego - od 16 października 1985 do 16 października 1986. Niezapomniane wydarzenia ósmego roku Pontyfikatu: pielgrzymki do Indii, Kolumbii i Francji, spotkania z Matką Teresą, bratem Rogerem Schutzem z Taize, odwiedziny w miastach Sardynii i regionu Emilia Romania, Nadzwyczajny Synod Biskupów, uroczystości Roku Kościelnego, beatyfikacje i kanonizacje, Mistrzostwa Sportowe Osób Niepełnosprawnych, wizyta w Synagodze Większej w Rzymie - to wszystko zobaczymy na zdjęciach papieskiego fotografa Arturo Mari. Fragmenty najważniejszych przemówień i homilii Ojca Świętego. Wspaniałe świadectwo posługi Jana Pawła II, prawdziwa lekcja wiary i miłości bliźniego.

Przedstawiamy kolejny tom z „Dziejów Wielkiego Pontyfikatu Jana Pawła II" Album przedstawia wydarzenia z ósmego roku Pontyfikatu Ojca świętego - od 16 października 1985 do 16 października 1986. "BYSTRZAK" sklep z zabawkai edukacyjnymi. Oferujemy Państwu wyjątkowe zabawki edukacyjne w przystępnej cenie.

Oferujemy Państwu wyjątkowe zabawki edukacyjne w przystępnej cenie. W dodatku bez wychodzenia z domu :) Rok 8.

POWIĄZANE KSIĄŻKI