Droga do Bayernu

Droga do Bayernu - Patryk Szlicht | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patryk Szlicht
WYMIAR
7,75 MB
NAZWA PLIKU
Droga do Bayernu.pdf
ISBN
6737733473064

OPIS

Droga do Bayernu to historia świadomego wojownika, który wyruszył w podróż za marzeniami. Mateo, czyli główny bohater powieści, ma bardzo trudne dzieciństwo. Już w wieku dwunastu lat traci swojego ojca. Musi bardzo szybko dojrzeć i zaopiekować się rodziną. Poprzez swoje doświadczenia zaczyna rozumieć, jak ulotne może być życie. Świadomie decyduje więc, że stworzy z niego arcydzieło.Mateo jest piłkarzem i na pewnym etapie swojej kariery zostaje zauważony przez Bayern Monachium. Wkracza na ścieżkę samodoskonalenia, która prowadzi go przez nieprawdopodobne zdarzenia i pozwala poznać niesamowitych ludzi. Dzięki temu staje się zdecydowanie lepszym człowiekiem i wybitnym zawodnikiem.Ostatecznie dociera do niego, że największym sekretem życia jest…

Musi bardzo szybko dojrzeć i zaopiekować się rodziną. Poprzez swoje doświadczenia zaczyna rozumieć, jak ulotne może być życie. Nawet w najciemniejszych zakamarkach życia, zawsze znajdzie się światło.

Już w wieku dwunastu lat traci... Ebooki - E-book - Literatura piękna - Opowiadania - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Free 2-day shipping.

POWIĄZANE KSIĄŻKI