[OUTLET] Dziwisz

[OUTLET] Dziwisz - Adam Bujak | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Bujak
WYMIAR
9,81 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Dziwisz.pdf
ISBN
8054396964352

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Ten album, to krótka historia długiej drogi Stanisława Dziwisza z nieznanej światu Raby Wyżnej poprzez Rzym na tysiącletni tron biskupi w Krakowie. Wierni nie tylko archidiecezji krakowskiej, ale całej Polski, z nadzieją spoglądają na niego, na skromnego Don Stanislao. Któż może - któż powinien - bardziej niż abp Stanisław Dziwisz utwierdzać nas w miłości do Ojca Świętego? Któż lepiej przybliży Jego nauczanie? Fotografie od roku 1967 do sierpnia 2005, od ingresu kard. Wojtyły po ingres abp. Dziwisza.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, przygotowujemy dla Was same perełki. Trudno się dziwić tym opiniom, gdy nawet wieloletni sprzęt działa jak marzenie, nieustannie potwierdzając swe szerokie, użytkowe zalety. Dużo by mówić, że firma oprócz produkcji angażuje się w słuszne inicjatywy społeczne i nieustannie kładzie nacisk na rozwój.

Outlet Bujak Adam . Zamawiaj książki w Ravelo - odbiór osobisty w 130 punktach w całej Polsce, gwarantowana dostawa już na następny dzień! W przedmowie kard.

POWIĄZANE KSIĄŻKI