Zaopiekuj się mną. Tytus, smutny szczeniak

Zaopiekuj się mną. Tytus, smutny szczeniak - Holly Webb | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Holly Webb
WYMIAR
6,76 MB
NAZWA PLIKU
Zaopiekuj się mną. Tytus, smutny szczeniak.pdf
ISBN
4297638759978

OPIS

Amelia uwielbia swojego szczeniaka Tytusa i spędza z nim każdą wolną chwilę. Dziadek dziewczynki źle się czuje i nie może dłużej opiekować się swoją jamniczką Stokrotką. O pomoc prosi Amelkę, która obiecuje zrobić wszystko, aby spełnić prośbę dziadka. Amelka zabiera jamniczkę do swojego domu. Niestety, Stokrotka bardzo tęskni za swoim panem i jest bardzo przygnębiona. Tytus z dnia na dzień też jest coraz smutniejszy i coraz bardziej przygnębiony, bo nie rozumie, dlaczego dziewczynka nie ma już dla niego czasu. Czyżby przestała go kochać?

O pomoc prosi Amelkę, która obiecuje zrobić wszystko, aby spełnić prośbę dziadka. Amelka zabiera jamniczkę do swojego domu.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Zaopiekuj się mną Tytus, smutny szczeniak - opis produktu: Poznaj kolejną książkę z bestsellerowej serii `Zaopiekuj się mną`! Amelia uwielbia swojego szczeniaka Tytusa i spędza z nim każdą wolną chwilę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI