Sprawność postępowania karnego a jego koszty

Sprawność postępowania karnego a jego koszty - Agnieszka Orfin | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Orfin
WYMIAR
11,64 MB
NAZWA PLIKU
Sprawność postępowania karnego a jego koszty.pdf
ISBN
6330367226311

OPIS

W publikacji przedstawiono zależność między sprawnością postępowania karnego a jego kosztami. Autorka wykazuje, że jakość orzekania w procesie karnym uzależniona jest od przeznaczonych na niego nakładów finansowych. W książce omówiono w szczególności: pojęcie sprawności w prawie i ekonomii oraz znaczenie kosztów procesowych, a także wydatki państwa na wymiar sprawiedliwości. Szczegółowo zaprezentowano model relacji pomiędzy sprawnością postępowania karnego a jego kosztami oraz strukturę, uwarunkowania i czynniki wpływające na proces jego budowy. Niniejsze rozważania będą pomocne w pracy nad sposobem kalkulacji spraw sądowych, lepszym zarządzaniu organizacją pracy w sądach, a także przy rozpoczęciu prac nad stworzeniem programu komputerowego umożliwiającego współpracę programów funkcjonujących w sądach i organach ścigania dotyczących rachunkowości spraw sądowych.

W książce omówiono w szczególności: pojęcie sprawności w prawie i ekonomii oraz znaczenie kosztów procesowych, a także wydatki państwa na wymiar... Sprawność postępowania karnego a jego koszty 2020 wydanie 1 . Agnieszka Orfin ISBN:9788382232080 - Książki - Prawo - Prawo karne.

Agnieszka Orfin ISBN:9788382232080 - Książki - Prawo - Prawo karne. Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI