Bosorka

Bosorka - Katarzyna Szweda | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Szweda
WYMIAR
5,46 MB
NAZWA PLIKU
Bosorka.pdf
ISBN
4120606981847

OPIS

Książka o wysiedleńcach, zakorzeniona w łemkowskim doświadczeniu rodzinnym samej autorki. Wsłuchujemy się w zagłuszane głosy krzywdzonych kobiet, podglądamy je, gdy zanurzają się w potokach pozostawionych na utraconej ziemi. Towarzyszymy też mężczyznom, którzy głęboki lej wspomnień zalewają księżycówką, a przemoc doznaną przez siebie powtarzają, zadając ją innym. Zapisane w wierszach łemkowskie opowieści zostają uzupełnione wykonanymi na ziemiach pogranicza fotografiami autorki, dla której beskidzki krajobraz wciąż jest naznaczony rodzinną raną i traumą.

Jak teraz, kiedy mówimy rządzącym «wy***lać»". Książka o wysiedleńcach, zakorzeniona w łemkowskim doświadczeniu rodzinnym samej autorki. Wsłuchujemy się w zagłuszane głosy krzywdzonych kobiet, podglądamy je, Książka "Bosorka" Katarzyna Szweda nie ma jeszcze dodanej recenzji.

By using our services, you agree to our use of cookies. Sprawdź niskie ceny i kup Bosorka w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Książka Bosorka do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 23,52 zł (Rabat 27%). Autor: Katarzyna Szweda, wydawnictwo: Biuro Literackie. Z Katarzyną Szwedą, autorką książki „Bosorka", rozmawia Krzysztof Katkowski .

POWIĄZANE KSIĄŻKI