Beholden. Seria Belonging duet. Tom 2

Beholden. Seria Belonging duet. Tom 2 - Corinne Michaels | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Corinne Michaels
WYMIAR
11,1 MB
NAZWA PLIKU
Beholden. Seria Belonging duet. Tom 2.pdf
ISBN
7505991996854

OPIS

Bestsellerowa autorka Corinne Michaels powraca z nową powieścią z jej bestsellerowej serii Salvation.Beloved, pierwsza część duetu, zostawiła czytelniczki w emocjonalnym rozdarciu. Czy druga część pozwoli uleczyć zranione serca?Niezapomniana historia dla tych czytelniczek, które cenią sobie książki wyjątkowo przesiąknięte emocjami, z czego słynie Corinne Michaels. Próbowałam mu się opierać. Robiłam co w mojej mocy, by historia znów się nie powtórzyła.Jackson i ja wiedzieliśmy, że ostatecznie on i tak wygra. Zburzył moje mury obronne, zlekceważył wszystkie wymówki i sprawił, że pokochałam go na przekór wszystkiemu.A potem roztrzaskał moje serce na tysiąc drobnych kawałków.Nie pozwolę mu na to ponownie. Oddanie mu serca po raz pierwszy było wystarczająco trudne. Jeśli znowu mnie zrani, nigdy tego nie przeboleję. Bez względu na to, co myśli sobie Jackson, nie uciekniemy przed własną przeszłością.Michaels wznosi czytelnika na szczyty emocji, sprawiając, że tej książki nie zapomnisz.Laurelin Paige, autorka bestsellerów New York Times i USA TodayPowiem szczerze, że ta książka rozwaliła mnie na kawałki. Muszę was ostrzec, że w ciągu sekund zostaniecie przez nią pochłonięci i tak zaangażujecie się w ten romans, że będziecie omdlewać, płakać i drżeć z emocji, przewracając kartkiWhitney G.autorka bestsellerów New York Times i USA Today

Tom 2 . 37,00 z ... Beloved and Beholden in the Belonging Duet weren't my favorite books of all time, but I enjoyed Corinne Michaels' writing style and the storyline and characters she created.

Then he shattered my heart into th… Find helpful customer reviews and review ratings for Beholden (The Belonging Duet #2): Volume 2 at Amazon.com. Read honest and unbiased product reviews from our users.

POWIĄZANE KSIĄŻKI