Zaopiekuj się mną. Samotne święta Oskara

Zaopiekuj się mną. Samotne święta Oskara - Holly Webb | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Holly Webb
WYMIAR
12,93 MB
NAZWA PLIKU
Zaopiekuj się mną. Samotne święta Oskara.pdf
ISBN
5797149041842

OPIS

Hania od zawsze marzy o własnym psie. Wprost nie może uwierzyć w swojej szczęście, kiedy rodzice zgadzają się na to, aby dostała upragnionego szczeniaka. Oskar szybko przywiązuje się do Hani i dobrze się czuje w swoim nowym domu. Wszystko jednak zmienia się przed Bożym Narodzeniem. Hania nie ma zbyt wiele czasu na opiekę i zabawę ze swoim pupilem, gdyż przygotowuje się do świątecznego przedstawienia i często chodzi na próby. Oskar z tego powodu jest bardzo osamotniony i czuje się zaniedbany. Nie wie, dlaczego Hania nie chce się już nim opiekować.

Seria Zaopiekuj się mną ; Skip to the end of the images gallery. ... Oskar szybko przywiązuje się do Hani i dobrze się czuje w swoim nowym domu.

Hania nie ma zbyt wiele czasu na opiekę i zabawę ze swoim pupilem, gdyż przygotowuje się do świątecznego przedstawienia i często chodzi na próby. Samotne święta Oskara. 22 379 85 50 Kontakt z nami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI