Zaopiekuj się mną. Niedźwiadek polarny

Zaopiekuj się mną. Niedźwiadek polarny - Holly Webb | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Holly Webb
WYMIAR
11,79 MB
NAZWA PLIKU
Zaopiekuj się mną. Niedźwiadek polarny.pdf
ISBN
5426376154206

OPIS

Sara spędza przedświąteczne ferie u dziadka. Kilka dni przed Bożym Narodzeniem mocno zaczyna padać śnieg. Dziadek zabawia wnuczkę niesamowitymi opowieściami o ludziach mieszkających w Arktyce. Opowiada również o tym, jak przygarnął i opiekował się niedźwiadkiem polarnym - to ulubiona opowieść Sary. Dziadek pomaga Sarze też zbudować w ogrodzie igloo, którego pilnuje mały niedźwiadek ulepiony ze śniegu. Jednak kiedy Sara budzi się w środku nocy, wszystko na dworze wygląda zupełnie inaczej. Dziewczynka rusza w magiczną podróż przez zaczarowany lodowy, śnieżny świat. Ale czy uda jej się wrócić do domu?

Dziadek pomaga Sarze też zbudować w ogrodzie igloo, którego pilnuje mały ... Pakiet: Zaopiekuj się mną. Niedźwiadek polarny, Karty Piotruś (Holly Webb).

Stan książek. Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI