Zaopiekuj się mną. Kto uratuje Iryska?

Zaopiekuj się mną. Kto uratuje Iryska? - Holly Webb | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Holly Webb
WYMIAR
3,90 MB
NAZWA PLIKU
Zaopiekuj się mną. Kto uratuje Iryska?.pdf
ISBN
9201231518734

OPIS

Sonia jest bardzo podekscytowana przeprowadzką na wieś. Zamieszkają tam w dużym domu z ogrodem i rodzice pozwolą jej w końcu mieć wymarzonego kota. Dziewczynka wybiera Iryska, rudego kociaka z czterema białymi “skarpetkami”, i niebawem stają się nierozłączni. Wkrótce Sonia musi zacząć naukę w nowej szkole… Irysek każdego dnia próbuje iść za swoją panią do szkoły. W trakcie jednej z wędrówek zaczyna się gwałtowna ulewa i kotek się gubi. W jaki sposób Sonia ma go odnaleźć, skoro nie ma pojęcia, gdzie go szukać?

Dziewczynka wybiera Iryska, rudego kociaka z czterema białymi "skarpetkami", i niebawem stają się nierozłączni. - Zaopiekuj się mną. Kto uratuje Iryska? Zaopiekuj się mną.

Zamieszkają tam w dużym domu z ogrodem i rodzice pozwolą jej w końcu mieć wymarzonego kota. Dziewczynka wybiera Iryska, rudego kociaka z czterema białymi "skarpetkami", i niebawem stają się nierozłączni. - Zaopiekuj się mną.

POWIĄZANE KSIĄŻKI