Zaopiekuj się mną. Czaruś, mały uciekinier

Zaopiekuj się mną. Czaruś, mały uciekinier - Holly Webb | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Holly Webb
WYMIAR
4,52 MB
NAZWA PLIKU
Zaopiekuj się mną. Czaruś, mały uciekinier.pdf
ISBN
7391569929993

OPIS

Zosia często widuje starszego pana wyprowadzającego na spacer labradora Czarusia. Dziewczynka od dawna marzy właśnie o takim szczeniaku! Energiczny, żywiołowy Czaruś uwielbia długie spacery, często wychodzi do ogrodu i ucieka, chociaż wie, że nie powinien. Pewnego dnia Zosia widzi Czarusia na ulicy bez właściciela. Myśli, że szczenię znowu uciekło, ale tym razem to coś zupełnie innego… W domu u pana Nowaka, stało się coś złego, ale jak szczeniak ma o tym powiadomić Zosię?

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Zaopiekuj się mną. Czaruś, mały uciekinier (e-book) EPUB - książka elektroniczna w formacie EPUB, format polecany do e-czytników.

z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI