Zaopiekuj się mną. Bari, wymarzony piesek

Zaopiekuj się mną. Bari, wymarzony piesek - Holly Webb | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Holly Webb
WYMIAR
5,83 MB
NAZWA PLIKU
Zaopiekuj się mną. Bari, wymarzony piesek.pdf
ISBN
7930965936039

OPIS

Laura jest bardzo szczęśliwa, gdyż spędza całe wakacje w domku letniskowym nad morzem, w ośrodku, gdzie pracuje jej mama. Dziewczynka wie, że do pełni szczęścia brakuje jej tylko psa, z którym mogłaby chodzić na długie spacery po plaży i po nadmorskich klifach. Pewnego dnia do ośrodka przyjeżdża rodzina z przepięknym spanielem Barim.Dziewczynka zauważa jednak, że gdy rodzina spędza radośnie czas na plaży, szczeniak zostaje sam w domu. Widać od razu, że jest bardzo samotny i nieszczęśliwy. Laura postanawia się nim zaopiekować. Wraz z pieskiem wspólnie spędzają czas i świetnie się bawią. Zostają nierozłączną parą przyjaciół.Nieubłaganie zbliża się jednak koniec wakacji… Co się wydarzy, kiedy nadejdzie dzień, w którym Laura i Bari będą musieli się rozstać?

Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo. Wydawca: Zielona Sowa.

Dziewczynka wie, że do pełni szczęścia brakuje jej tylko psa, z którym mogłaby chodzić na długie spacery po plaży i po nadmorskich klifach. Laura postanawia się nim zaopiekować. Wraz z pieskiem wspólnie spędzają czas i świetnie się bawią.

POWIĄZANE KSIĄŻKI