Zaopiekuj się mną. Bari, wymarzony piesek

Zaopiekuj się mną. Bari, wymarzony piesek - Holly Webb | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Holly Webb
WYMIAR
3,83 MB
NAZWA PLIKU
Zaopiekuj się mną. Bari, wymarzony piesek.pdf
ISBN
5091399654966

OPIS

Laura jest bardzo szczęśliwa, gdyż spędza całe wakacje w domku letniskowym nad morzem, w ośrodku, gdzie pracuje jej mama. Dziewczynka wie, że do pełni szczęścia brakuje jej tylko psa, z którym mogłaby chodzić na długie spacery po plaży i po nadmorskich klifach. Pewnego dnia do ośrodka przyjeżdża rodzina z przepięknym spanielem Barim.Dziewczynka zauważa jednak, że gdy rodzina spędza radośnie czas na plaży, szczeniak zostaje sam w domu. Widać od razu, że jest bardzo samotny i nieszczęśliwy. Laura postanawia się nim zaopiekować. Wraz z pieskiem wspólnie spędzają czas i świetnie się bawią. Zostają nierozłączną parą przyjaciół.Nieubłaganie zbliża się jednak koniec wakacji… Co się wydarzy, kiedy nadejdzie dzień, w którym Laura i Bari będą musieli się rozstać?

Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej. Zaopiekuj się mną. Bari, wymarzony piesek (Holly Webb).

Zostają nierozłączną parą przyjaciół. Nieubłaganie zbliża się jednak koniec wakacji… Co się wydarzy, kiedy nadejdzie dzień, w którym Laura i Bari będą musieli się rozstać? BARI WYMARZONY PIESEK ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ Holly Webb 0 ocen Wydawnictwo: Zielona Sowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI