Rywalka

Rywalka - Maxime Parker | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maxime Parker
WYMIAR
4,11 MB
NAZWA PLIKU
Rywalka.pdf
ISBN
3245967337647

OPIS

Czy to jest przyjaźń, czy to jest… obłąkanie?Karla właśnie zaczęła nowe życie - przeprowadziła się do wielkiego miasta, odnosi sukcesy w wymarzonej pracy, a do tego w końcu jest zakochana z wzajemnością. Jednak nie wszystko układa się tak idealnie, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Dziewczyna codziennie walczy z towarzyszącym jej cieniem przeszłości, od której chciałaby się raz na zawsze odciąć. Pewnego dnia otrzymuje tajemniczy list, a w jej życiu pojawia się ktoś, kto nie pozwoli, by wydarzenia sprzed lat odeszły w zapomnienie.

Jej chłopakiem od dawna jest Jason Kubler - gracz, który także pokazywał się już na dużych turniejach. „Rywalka", to powieść obyczajowa, chociaż jej fabuła, przypomina dobrze skonstruowany thriller psychologiczny. Książka opowiada o losach dwóch przyjaciółek, które mieszkają w małej miejscowości.

- Umiem pogodzić się z porażką. Ale taki ... Iga Świątek pokonała Kaję Juvan w 2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI