Rywalka

Rywalka - Maxime Parker | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maxime Parker
WYMIAR
5,20 MB
NAZWA PLIKU
Rywalka.pdf
ISBN
3049247437876

OPIS

Czy to jest przyjaźń, czy to jest… obłąkanie?Karla właśnie zaczęła nowe życie - przeprowadziła się do wielkiego miasta, odnosi sukcesy w wymarzonej pracy, a do tego w końcu jest zakochana z wzajemnością. Jednak nie wszystko układa się tak idealnie, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Dziewczyna codziennie walczy z towarzyszącym jej cieniem przeszłości, od której chciałaby się raz na zawsze odciąć. Pewnego dnia otrzymuje tajemniczy list, a w jej życiu pojawia się ktoś, kto nie pozwoli, by wydarzenia sprzed lat odeszły w zapomnienie.

Wówczas zmierzy się z tenisistką Jekateriną Aleksandrową. Kim jest rywalka Świątek w 1/8 finału WTA? Rywalka Igi Świątek w swojej ocenie nie jest sama, ponieważ w podobnych słowach na temat młodej zawodniczki wypowiedział się legendarny polski tenisista Wojciech Fibak.

Senpai zawsze zaakceptuje miłość rywalki jeśli jej nie wyeliminujemy, na co będziemy mieli tylko tydzień. Każda kolejna rywalka będzie trudniejsza od ... Leworęczna Jil Teichmann nigdy nie zagrała z Igą Świątek oficjalnego meczu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI