Pakiet - Saga rodu Petrycych: Pokochałam wroga / Bezimienni / Teczka / Próba miłości / Imię wroga

Pakiet - Saga rodu Petrycych: Pokochałam wroga / Bezimienni / Teczka / Próba miłości / Imię wroga - Mirosława Kareta | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mirosława Kareta
WYMIAR
5,41 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet - Saga rodu Petrycych: Pokochałam wroga / Bezimienni / Teczka / Próba miłości / Imię wroga.pdf
ISBN
8625034889201

OPIS

Pokochałam wrogaPierwszy tom sagi rodziny Petrycych zachwyca intrygującą fabułą, autentycznością moralnych dylematów i wiernym oddaniem realiów okupowanej Polski. Podobne historie pisało samo życie - na ich ślady Autorka, dziennikarka i historyk, natrafiła w Krakowie i w Monachium, miastach, z którymi związana jest od lat.BezimienniW drugiej części sagi rodu Petrycych Autorka ponownie zaprasza w niesamowitą podróż ulicami wojennego Krakowa, który skrywa o wiele więcej tajemnic, niż mogłoby się wydawać.TeczkaKolejna odsłona dziejów rodziny Petrycych ukazuje mroczną powojenną rzeczywistość i działania władz, które nie dawały człowiekowi możliwości wyboru. Opowiada o złamanych życiorysach, nieuleczonych ranach i sytuacjach, w których nawet miłość mogła okazać się fałszywym drogowskazem.Próba miłościW czwartej części bestsellerowej sagi rodu Petrycych Autorka w mistrzowski sposób opisuje, jak budowane przez lata szczęście rozpada się w jednej chwili przez ślepe zrządzenie losu. Najtrudniejsze wydarzenia przychodzą niespodziewanie. I odmieniają nas na zawsze.Imię wrogaOstatnia część cieszącej się niezwykłą popularnością sagi. W wyjątkowy sposób przeplatają się w niej skomplikowane rodzinne losy, miłość i wielka, często budząca kontrowersje historia. Jak zakończy się ta trzymająca w napięciu opowieść?50 000 sprzedanych egzemplarzy!

Podobne historie pisało samo życie - Najpiękniejsza saga o miłości Saga Rodu Petrycych to porywająca opowieść o losach krakowskiej rodziny. Tłem wydarzeń są czasy współczesne oraz historyczne Okładka miękka Autor Mirosława Kareta Tytuł Saga rodu Pertycych / Pokochałam wroga / Bezimienni / Teczka / Próba miłości / Imię wroga.

kartonowa) Cechy produktu ISBN 9788327717559 Pakiet Saga Rodu Pertycych. Tom 1-5: Pokochałam wroga, Bezimienni, Teczka, Próba miłości, Imię wroga (Mirosława Kareta).

POWIĄZANE KSIĄŻKI