Odrodzone królestwo. Cykl Odrodzone Królestwo. Tom 5

Odrodzone królestwo. Cykl Odrodzone Królestwo. Tom 5 - Elżbieta Cherezińska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Cherezińska
WYMIAR
7,29 MB
NAZWA PLIKU
Odrodzone królestwo. Cykl Odrodzone Królestwo. Tom 5.pdf
ISBN
9313532736733

OPIS

Trzy wrogie siły wypowiadają wojnę KrólestwuRozpoczyna się starcie o przyszłość koronyStary król rusza na swą największą wojnęWładysław nie zdejmuje wojennej korony i nie daje się zwieść rozejmom. Przygotowuje się do wielkiej wojny z Zakonem. Jemioła walczy o życie Kazimierza z coraz mroczniejszymi siłami. Zawiera z królem sojusz przeciwko Krzyżakom i wojownikom Starców Siwobrodych.W tym samym czasie w Malborku toczy się zażarta walka o wizję Zakonu. Wielki mistrz zostaje zamordowany, a jego następca kończy politykę ugody. Wystawia przeciw Polakom wielką armię.Król Jan Luksemburski hołduje Śląsk, z rozmachem zdobywa północną Italię i wzmocniony sukcesami zwraca wzrok na Królestwo Polskie. Nowy mistrz proponuje mu coś więcej niż sojusz – rozbiór Królestwa. Rikissa decyduje się na ryzykowną grę.Płoną miasta, wsie i katedry. Wojownicy Trzygłowa tańczą na ołtarzach kościołów. W wielkiej wojnie każdy dzień jest nieprzewidywalny, nawet ostateczna bitwa do której pod Płowcami stają Zakon i Królestwo.Odrodzone Królestwo to finałowa część pięciotomowego cyklu pod tym samym tytułem. Powieść przeprowadza nas przez świat średniowiecznych intryg od północnej Italii przez litewską Wielką Puszczę, krzyżackie zamki i wawelskie zbrojownie. Świat chrześcijański i pogański splatają się ze sobą jeszcze silniej, niż wcześniej.Walka z Zakonem wchodzi w decydującą fazę, a Elżbieta Cherezińska po raz kolejny udowadnia, że na polu bitwy czuje się równie dobrze, co w zamkowych komnatach.Wracają wątki i bohaterowie, znani z poprzednich tomów. Wszystkie tajemnice zostaną rozwikłane, misterne intrygi ujrzą światło dzienne, a nawet przypadkowe zdarzenia sprzed lat odegrają zaskakująco ważną rolę w wielkim finale cyklu.

Prezentujemy przedpremierowy fragment 5. tomu "Odrodzonego Królestwa". E.

Tom 5 autorstwa Elżbieta Cherezińska Darmowa wysyłka Super cena 41.93 Sprawdź w księgarni Literia.pl! Tomy cyklu: Korona śniegu i krwi (tom: 1) Niewidzialna korona (tom: 2) Płomienna korona (tom: 3) Wojenna korona (tom: 4) Odrodzone Królestwo (tom: 5) Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj si ... Wracają wątki i bohaterowie, znani z poprzednich tomów. Wszystkie tajemnice zostaną rozwikłane, misterne intrygi ujrzą światło dzienne, a nawet przypadkowe zdarzenia sprzed lat odegrają zaskakująco ważną rolę w wielkim finale cyklu eBook, multiformat: mobi, epub Odrodzone królestwo - mobi, epub Tom 5, pochodzi z wydawnictwa Zysk I ... Tom cyklu: 5 Cherezińska, Elżbieta - "Odrodzone królestwo" Kiedy nadszedł kres opowieści o odradzaniu się piastowskiej państwowości po rozbiciu dzielnicowym poczułem żal, że to już koniec. Odrodzone królestwo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI